Przejdź do treści

Komisarz Wyborczy w Białymstoku

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Białymstoku

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Terminy przeprowadzenia wyborów uzupełniających, przedterminowych i ponownych do rad oraz wyborów przedterminowych wójtów i prezydentów miast oraz referendów w sprawie odwołania organów stanowiących gmin przed upływem kadencji


 Zestawienie wyborów w kadencji 2010 - 2011


 

 

Lp.
Data wyborów
 Nazwa rady
Nr okręgu wyborczego
 Wybory

 1

 6 marca 2011 r.

 Rada Gminy Dobrzyniewo Duże

 1

 uzupełniające

 2

 27 marca 2011 r.

 Rada Gminy Dziadkowice

 5

 uzupełniające

 3

 8 maja 2011 r.

 Rada Gminy Wyszki

 10

 uzupełniające

 4

 8 maja 2011 r.

 Rada Miejska w Drohiczynie

 1

 uzupełniające

 5  4 września 2011 r.
 Rada Miasta Brańsk
 5  uzupełniające

Zestawienie wyborów w kadencji 2006 - 2010

 

 Terminy przeprowadzenia wyborów w roku 2007

Lp.

Data wyborów

Nazwa rady

Nr okręgu wyborczego

Wybory

1

25 lutego 2007 r.

Rada Gminy Orla

7

uzupełniające

2

25 lutego 2007 r.

Rada Gminy Krypno

1

uzupełniające

3

25 lutego 2007 r.

Rada Miasta Siemiatycze

1

uzupełniające

4

25 lutego 2007 r.

Rada Miejska w Goniądzu

10

uzupełniające

5

25 lutego 2007 r.

Rada Gminy Michałowo

9

uzupełniające

6

22 kwietnia 2007 r.

Rada Gminy Poświętne

9 i 14

uzupełniające

 7  22 maja 2007 r.

 Sejmik Województwa

 Podlaskiego

 województwo podlaskie  przedterminowe
8

17 czerwca 2007 r.

Rada Miasta Brańsk

12

uzupełniające

9

15 lipca 2007 r.

Rada Miejska w Goniądzu

2

uzupełniające

 Terminy przeprowadzenia wyborów w roku 2008

Lp.

Data wyborów

Nazwa rady

Nr okręgu wyborczego

Wybory

1

24 lutego 2008 r.

Rada Miejska w Knyszynie

8

uzupełniające

2

20 kwietnia 2008 r.

Rada Miejska w Surażu

7

uzupełniające

3

11 maja 2008 r.

Rada Gminy Dziadkowice

7

uzupełniające

4

6 lipca 2008 r.

Rada Miejska w Czarnej Białostockiej

1

uzupełniające

5

13 lipca 2008 r.

Rady Gminy Orla

8

uzupełniające

6

14 września 2008 r.

Rada Gminy Gródek

8

uzupełniające

7

14 września 2008 r.

Rada Gminy Dobrzyniewo Duże

11

uzupełniające

8

19 października 2008 r.

Rada Gminy w Perlejewie

11

uzupełniające

9

16 listopada 2008 r.

Rada Gminy Mielnik

5

uzupełniające

 Terminy przeprowadzenia wyborów w roku 2009
 Lp.  Data wyborów
 Nazwa rady  Nr okręgu wyborczego
 Wybory
 1  18 stycznia 2009 r.
 Rada Miejska w Surażu
 1  uzupełniające
 2  8 lutego 2009 r.
 Rada Gminy Białowieża
 7  uzupełniające

 3

 24 maja 2009 r.

 Rada Gminy Juchnowiec Kościelny

 10

uzupełniające 

 4

 31 maja 2009 r.

 Rada Miejska w Supraślu

 2

 uzupełniające

 5

 14 czerwca 2009 r.  Rada Gminy Siemiatycze

 1

 uzupełniające

 6

 6 września 2009 r.  Rada Miejska w Knyszynie

 5

 uzupełniające

 7

 8 listopada 2009 r.  Rada Miejska w Goniądzu

 1

 uzupełniające

 8

 22 listopada 2009 r.  Rada Miejska w Knyszynie

 15

 uzupełniające

 Terminy przeprowadzenia wyborów w roku 2010

 Lp.

 Data wyborów

 Nazwa rady

 Nr okręgu wyborczego

 Wybory

 1

 10 stycznia 2010 r.  Rada Gminy Czyże

 7

 uzupełniające

 2

 21 marca 2010 r.  Rada Gminy w Perlejewie

 14

 uzupełniające

wydruk | pdf

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Białymstoku | 15-213 Białystok, ul. Mickiewicza 3 | telefon: 857439439 | fax: 857432181 | e-mail: bia-dyr@kbw.gov.pl | ESP ePUAP